18. ročník tradičního předsilvestrovského zápasu 30.12.2015

________________________________________________________________________________________

4.9.2015: Bývalí hráči: Koryčany 4:2. Svatobořice

Mimořádně úspěšný fotbalový víkend pro všechny koryčanské týmy. Začali to Bývalí hráči, kteří předvedli opravdu skvělou souhru nejen na hřišti, ale také jako hostitelé a především co by pořadatelé na pouťové zábavě.

Tento víkend ukázal, že se sešla opravdu dobrá parta, která to umí nejen po sportovní stránce, ale dokáže se zapojit i do kulturního dění v Koryčanech.

…tak si to zase brzo zopákneme a třeba na štěpánskou…

.............................................................

16.8.2015: Bývalí hráči: Střílky 4:1 Koryčany

Přes úmorné horko a narychlo slátané sestavě, jsme dokázali domácím odolávat ještě 20minut druhého poločasu.  Pak už nás soupeř zlomil a zaslouženě svůj hodový zápas vyhrál.

25.7.2015: Sraz Bývalých hráčů spojený s opékáním selete.

Výsledek zápasu byl naprosto nepodstatný, šlo hlavně o to, udělat si žízeň a ta za příznivého počasí byla pořádná. Vypili jsme tři bečky piva, pálenky nepočítaně a selátko se taky povedlo. Nakonec i pokladna zůstala v plusových číslech.

Speciální poděkování patří Zdence a Jardovi T., kteří akci táhli organizačně a to i s následným úklidem. Bohužel se totiž nenašli dobrovolníci, kteří by se k těmto povinnostem přihlásili, i když to byla akce o nás pro nás. Další díky patří Michalovi a jeho „týmu“, který připravil selátko a kuřata na gril.

Takže ještě jednou velké díky za skvělou akci.

Další fotky najdeš ZDE

11.7.2015: Bývalí hráči Koryčan 3:5 1. FC  Pohoršov

Organizace lehce pokulhávala (zajišťovali hráči 1. FC Pohoršov), zato zápas měl svou kvalitu. Bohužel se „starým pánům“ nepodařilo udržet nadějný výsledek z první půle. Ve druhém poločase se naplno projevil věkový rozdíl a soupeř strhl vedení na svou stranu.

27.6.2015: II. Ročník Turnaje na ukončení sezóny 2014/15

Skvělá akce, počasí přálo, výborné fotbalové výkony jednotlivých týmů.  Kvalitní zápasy byly rovněž dílem hlavních rozhodčích, kteří projevili cit pro hru a velkou zkušenost.

Pro tým Bývalých hráčů to byl téměř historický úspěch, kdy si připsali vítězství v zápase, naposledy to bylo 8.5.2009 proti Bedihošti (7:4), individuální ocenění za nejlepšího brankáře turnaje svědčí o dobrém potenciálu tohoto mužstva.

Velký dík patří Jardovi a Zdence, kteří táhli celou akci organizačně a samozřejmě i všem, co se podíleli na přípravě a obsluze během samotného turnaje.

...takže se už teď těšíme na další v pořadí 3. Ročník…

Fotky najdeš na: facebook FC Koryčany

6. 6. 2015: Bývalí hráči – Svatobořice 6:3 Koryčany (3:3)

Přes suché a horké počasí posledních dnů byl trávník skvěle připravený. První poločas skončil spravedlivou remízou, ve druhé části se projevila sehranost domácího týmu a patří jim po zásluze výhra v tomto utkání.

U pivečka, štamprlečky, dobrého vínka a uzeniny nebyl výsledek už tak důležitý…

Bývalí hráči, odehráno 9.5.2015: Střílky 4:1 Koryčany