16. ročník tradičního předsilvestrovského zápasu: Svobodní 3:3 Ženatí

Na mnohých hráčích byla vidět únava, ale fotbal se hrál ve vysokém tempu s nasazením na téměř profesionální úrovni.

Dobrá nálada potom panovala u výborného guláše, pivečka a nepočítaných vzorků pálenky.

Za všechny musím poděkovat organizátorům této skvělé akce a už se těšíme na další ročník.

fotky najdeš na facebooku fc koryčany

Bývalí hráči: 6.9.13 - Koryčany 4:4 Holešov

Pouťový zápas se bývalým hráčům opravdu vydařil.

V první půlce domácí prohrávali už 2:0, ale ještě do poločasu stačili vyrovnat. Ve druhém poločase šli domácí dokonce do vedení, ale nakonec zápas skončil remízou.

Branky: Žižlavský (2), Tesař, Ondrušík (P)

Nejlepším hráčem byl vyhlášen S. Žižlavský

(pozn.: pokud bude počasí přát a najde se volný termín, mohla by se odveta hrát ještě letos, jinak bude přeloženo na jaro)

.....................................................................................................

Bývalí hráči: 21.7.13 - Koryčany 0:4 Střílky

Komentář k zápasu není potřeba, kdo tam byl, tak si udělal obrázek. Pokud chceme zápasy vyhrávat, je důležité se sehrát, třeba každý pátek na tréninku s jedničkou.

Družební zájezd do Lehoty pri Nitre, který se uskutečnil  13.7.2013,se opravdu vydařil. Počasí nám přálo, pohoštění bylo připravené a všichni se dobře bavili. Kdo se k nám nepřipojil, může litovat.

Odehrála se dvě utkání, zatímco staří páni se až na výjimky nedostali na půlku soupeře, u jedničky to bylo zcela naopak i když tomu výsledek vůbec neodpovídá. Příští rok jim porážky určitě vrátíme na domácím hřišti.

Koryčany-Staří páni 0:2 ŠK Lehota-Staří páni

FC Koryčany 1:5 ŠK Lehota

Branky: Rotter L.